Activiteiten

  

 

Men- & Rijvereniging "WESTERKWARTIER"

Carrousel in Denemarken

De Men- en Rijvereniging "WESTERKWARTIER" is, als zelfstandige vereniging, opgericht in 1991. Daarvoor was zij onderdeel van de (Shetlandpony) Fokvereniging "WESTERKWARTIER". De Men- en Rijvereniging "WESTERKWARTIER" is opgericht ter bevordering van het gebruik van de Shetlandpony zowel aangespannen als onder het zadel. Momenteel telt de vereniging circa 65 leden, variërend in de leeftijd van ±5 tot ± 60 jaar. Eén keer in de twee weken worden, op zaterdagavond, lessen gevolgd in de HJC-manege te Tolbert. De instructeurs Sybren en zijn dochter Hanneke Reitsma uit Engwierum geven dan les aan twee groepen ruiters en aan zes groepen menners.

Vrije tijd De Men- en Rijvereniging Westerkwartier treedt regelmatig op met haar carrouselshow op muziek met 8, 12 of zelfs 16 aanspanningen. Voor zover bekend is deze carrousel met Shetlandpony.s uniek in Europa.

4 span Buiten de carrousel worden door de Men- en Rijvereniging "WESTERKWARTIER" ook regelmatig andere optredens verzorgd. Hierbij valt onder andere te denken aan demonstraties met het gebruik van de Shetlandpony, waarbij getoond kunnen worden: ruiters, enkelspannen voor de showwagen, de sulky en de boerenwipkar, dubbelspannen voor de showwagen, de koets, marathonaanspanning, tandems, klavertjes drie- en vierspannen. Ook zes- of zelfs achtspannen kunnen worden getoond. Tevens biedt de Men- en Rijvereniging Westerkwartier mogelijkheden voor shows met ruiters en amazones. Of wat dacht u van een spectaculaire sulkyrace?! Mogelijkheden te over voor opluistering van uw evenementen. Men- en Rijvereniging Westerkwartier, van alle markten thuis in de internationale Shetlandponywereld.

Ruiters

Voor meer informatie kunt u natuurlijk altijd contact opnemen met één van de bestuursleden.
Actuele informatie over de Men- & Rijvereniging Westerkwartier is te vinden op onze internetsite
www.mrwesterkwartier.nl Hier is onder andere informatie te vinden over onze optredens, trainingsdata, tijden en andere activiteiten. Ook zijn hierop uitslagen te vinden van wedstrijden waaraan leden van de Men- & Rijvereniging hebben deelgenomen. Hierbij kunt u denken aan concoursen, dressuur-, vaardigheid- en samengestelde menwedstrijden. Tevens worden op onze site de kampioenen vanuit onze vereniging geëerd.

 

 
Copyright NSPS 2012 | Gebruiksovereenkomst | Privacybeleid
);